תפריט נגישות

הצהרת נגישות

www.tarin.co.il מחויב לספק באתר תוכן נגיש לקהל הרחב ככל שניתן, ללא כל קשר לטכנולוגיה בה נבנה האתר. אנחנו פועלים לעדכן ולהטמיע את כללי הנגישות ככל שניתן בהתאם לעקרונות תקן הנגישות.
האתר עומד בהתאם לדרישות הנגישות לרמה 2  (AA)  של ארגון W3C . בקישורים תמצאו פירוט התנאים בהם עומד האתר בעברית ובאנגלית. בנוסף האתר נבנה לפי התקן של W3C ל- CSS ו- HTML האתר
מותאם לתצוגה בדפדפנים המובילים.

מבנה האתר והתאמות נגישות

האתר מורכב מ2 עמודים, עמוד הבית ועמוד גלריה. עמוד הבית מחולק למספר איזורים כשבתחילת כל אזור ישנה כותרת רמה 2 המציינת את שמו של האזור אליו הגעתם.  ישנה אפשרות לגלול ישירות אל האיזורים דרך התפריט העליון.

בתפריט הראשי ובשאר איזורי כל עמוד עמוד ניתן לעבור אל האיזור הלחיץ הבא בעזרת כפתור ה TAB. כדי לנווט לאיזור הלחיץ הקודם יש ללחוץ על צירוף המקשים SHIFT + TAB.
ניתן להגדיל ולהקטין את הכתב על ידי לחיצה על cntrl פלוס ו- cntrl מינוס בהתאמה.

תכני האתר כתובים באופן מסודר והיררכי. במידת הצורך קיימים הסברים לצד התוכן.

לכל התמונות באתר יש הסבר טקסטואלי חלופי (alt).

האתר מאפשר שינוי גודל הגופן על ידי שימוש במקש Ctrl וגלגלת העכבר

 

חוקי ARIA

באתר זה הוטמעו חוקי ARIA העוזרים לפרש את תוכן האתר בצורה מדויקת וטובה יותר, עבור קןראי מסך. כמו כן, מעבר מהתפריט הראשי אל אחד מאיזורי עמוד הבית מלווה בהתראה קולית המסבירה היכן נמצא המשתמש.

 

קיצורי דרך במקלדת

ניתן לחוץ בכל עת על צירוף המקשים alt והאות M על מנת לחזור לתחילת התפריט העליון

 

תפריט נגישות

באתר קיים תפריט נגישות ייעודי. ניתן לפתוח אותו בלחיצה על האייקון  . דרך התפריט ניתן לעצור אנימציות, להגדיל קונטרסט ולהדגיש קישורים.

נתקלתם בבעיה? ספרו לנו!

באתר זה הושקעו מאמצים רבים על מנת להפוך אותו לנגיש ושימושי עבור כלל הגולשים. אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר, אל תהססו לדווח לנו לכתובת המייל: info@tarin.co.il  אנחנו נטפל בבעיה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים על טיפולה.

תאריך עדכון אחרון של ההצהרה: 26/4/18

גלריה

אולם אירועים במרכז – כל היתרונות

במדינת ישראל עונת החתונות נפרשת על כל השנה: סטטיסטית, אנחנו המדינה שבה האחוז הגבוה ביותר של נישואים, ועוד לא דיברנו על בר מצווה, בת מצווה, ימי הולדת עגולים לסבא וסבתא – ועוד. כל האירועים האלה משמחים מאד, גם כשהם מגיעים בתכיפות – אבל אף אחד לא אוהב אירוע שמתקיים במרחק רחוק מדי מהבית שלו. אז למה כדאי לבחור דווקא אולם אירועים במרכז? כל היתרונות בכתבה שלפניכם.

 

אולם אירועים במרכז – כל היתרונות לפניכם

לא צריך לצאת באמצע יום עבודה

כשהאירוע מתקיים בקרבת הבית, לא צריך להפסיד חצי יום עבודה כדי לחזור הביתה, להתקלח ואז לצאת לנסיעה ארוכה. אפשר לסיים את יום העבודה בכיף, להתקלח ולצאת לאירוע בלי שום בעיה. זה גם חוסך תסכולים על כך שצריך ממש להקדיש "יום" לאירוע הזה, וגם לא מצריך הוצאה רבה על דלק.

כשהאירוע מתקיים קרוב לבית, אפשר לבוא בלי הילדים

עבור אנשים רבים, לבוא לאירוע כמו חתונה זו יציאה כיפית לכל דבר, ובצדק רב. אתם מתלבשים, מתאפרים, מגיעים למקום בו אתם פוגשים בני משפחה וחברים, אוכלים אוכל טעים ונהנים. כשהאירוע מתקיים קרוב לבית, גם אפשר להשאיר את הילדים עם בייביסיטר: אתם נשארים בקרבת מקום ואין לחץ שאם חלילה יקרה משהו תהיו רחוקים, ובנוסף, אפשר לצאת קצת יותר מאוחר ולחזור יותר מוקדם.

 

כולם חוגגים באולם אירועים במרכז

אפשר להישאר עד יותר מאוחר באירוע

כשאתם יודעים שיש לכם נסיעה ארוכה הביתה, אתם לא תישארו עד מאוחר, כי אחרת תגיעו הביתה באמצע הלילה, ומחר לא תצליחו לקום לעבודה.  לעומת זאת, כשהאירוע מתקיים במרכז, קרוב לבית, אפשר להישאר עד הקינוחים והקפה, לרקוד בכיף ולכבד את החתן והכלה בנוכחות עד סיום האירוע.

כשהאירוע מתקיים קרוב לבית, אפשר לבוא בלי הילדים

עבור אנשים רבים, לבוא לאירוע כמו חתונה זו יציאה כיפית לכל דבר, ובצדק רב. אתם מתלבשים, מתאפרים, מגיעים למקום בו אתם פוגשים בני משפחה וחברים, אוכלים אוכל טעים ונהנים. כשהאירוע מתקיים קרוב לבית, גם אפשר להשאיר את הילדים עם בייביסיטר: אתם נשארים בקרבת מקום ואין לחץ שאם חלילה יקרה משהו תהיו רחוקים, ובנוסף, אפשר לצאת קצת יותר מאוחר ולחזור יותר מוקדם.

אפשר להביא את בני המשפחה המבוגרים

אנשים מבוגרים לא אוהבים להיטלטל בנסיעות ארוכות, אך אירועים המתקיימים באולם אירועים במרכז הם פתרון מושלם גם עבור כאלה שקשה להם להגיע רחוק: נסיעה קצרה והם בחגיגה. זה נכון גם לגבי נשים בהיריון שאינן רוצות להתרחק מדי מהבית, וגם לגבי אנשים שאין להם איך להגיע לשמחות מרוחקות כי הם לא אוהבים לנהוג למקומות שאינם מכירים (ועוד בחושך).

לא נתקעים שעות בפקקים

את הכי חשוב שמרנו לסוף: אירוע קרוב אומר, שהאורחים באים שמחים ורעננים – ובזמן! הם לא מבלים שעות בפקקים ומגיעים לאירוע עם הלשון בחוץ.

יכול לעניין אותך גם

למה כדאי לבחור בתרין? | גן אירועים במרכז
אולם אירועים

אז למה כדאי לבחור בתרין?

  בבלוג שלנו אנחנו מרבים לתת מגוון עצות לגבי עריכת אירועים ולגבי כל הדברים שמסביב לאותם אירועים אבל הפעם ננקוט בגישה קצת שונה ונסביר לכם

להמשך הכתבה

מבקרים יקרים, 
גם בימים אלו, אנחנו זמינים אליכם בטלפון
בשעות הפעילות 10:00 – 23:00.

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר,
נשמח לעמוד לשירותכם. 

צוות תרין