חתונות קונספט - חתונות מיוחדות

לוגו עלה

חתונה היא האירוע המיוחד ביותר בחיים. כן, זוהי אותה אמירה קלישאתית בה נתקלתם אינספור פעמים, אך בכל זאת היא נכונה. לכבוד חתונתם, זוגות רבים מעוניינים ב־ ”יותר”: לא עוד חתונה גנרית ונשכחת, אלא חתונה מיוחדת – בעגה המקצועית, חתונת קונספט. אבל, רק רגע… מהן בכלל חתונות קונספט מיוחדות? אלו קונספטים קיימים לדוגמה? איך אוכל לבחור בכלל בקונספט לחתונתי? ו… האם העניין אפשרי בכל אולם בכלל? טוב, אין ספק ששאלות רבות ניצבות לפנינו – מבטיחים לענות על כולן, מתחילים!

צילומי כלות אולם אירועים תרין ראשון לציון

חתונות קונספט וחתונות מיוחדות – מה הן בכלל?

לא כולם מודעים למשמעות של חתונת קונספט, מה היא בכלל. לפיכך, נתחיל מיישור קו: חתונת קונספט היא חתונה מיוחדת אשר עומד מאחוריה רעיון, נושא מסוים אשר מכוון את האירוע כולו. במילים אחרות, בניגוד לחתונות “רגילות”, בחגיגת חתונות קונספט מיוחדות ישנו טוויסט מעניין והתמקדות בנושא/נושאים מסוימים, לצד טקס הנישואין עצמו.
מבולבלים? אל דאגה, להלן כמה דוגמאות שימחישו טוב יותר מהי חתונת קונספט:

דוגמאות של חתונות קונספט מיוחדות

דברו איתנו

אייקון

חתונת קונספט: חתונה בצהריים

כמה מהחתונות אליהן הוזמנתן התקיימו בערב? ככל הנראה, תשובתכן תהיה כולן, או במקרה יוצא דופן, רובן. אין מה לעשות, זוהי מעין “נורמה לא כתובה” בעולם החתונות. ובכל זאת, קונספט אשר הולך ומתחזק בשנים האחרונות, הנו קיום חתונת צהריים כלומר חתונות בימי שישי בצהריים (והאמינו או לא, זוהי אינה תופעה ייחודית בקרב החילונים).

קיום חתונת קונספט בצהריי יום שישי טומן בחובו כמה וכמה יתרונות נפלאים:

א. בניגוד לחתונות המתקיימות בערב, בהן המוזמנים מגיעים מותשים לאחר יום עבודה מפרך, בחתונת הקונספט הנ”ל האורחים מגיעים מלאי אנרגיות ורעננים – שיפור מסיבי במורל האירוע.

ב. עצם קיום החתונה באור היום יוצא דופן, משנה אווירה (אין מה לעשות, אירועים באור השמש פשוט מהנים יותר!). כמו כן, ניתן להגיש אוכל מגוון יותר למוזמנים. ובאופן כללי, אינכם “כבולים” לכללים המשעממים של חתונות הערב.

אולם ישיבה תרין ראשלצ
חתן וכלה בגן ואולם אירועים תרין ראשון לציון
צילום: ידין חסון
קונספט של חתונה מהאגדות

חלק מן הזוגות האמיצים מחליטים לבסס את חתונתן על סיפור מהאגדות: שלגייה ושבעת הגמדים, סינדרלה, הכול אפשרי! בהתחלה, ייתכן שהרעיון יישמע לכם מעט ילדותי תחילה, אך אנו חושבים ברעיון קסום. ללא ספק, חתונה כזו תהיה חתונה מיוחדת, בלתי נשכחת, יוצאת דופן (באופן חיובי) בנוף החתונות הגנריות. בקיצור, אם הנכם חובבי סיפורי אגדות אשר עומדים להתחתן, זהו בהחלט קונספט אטרקטיבי 😉

ועוד. (כמעט) כל קונספט שעולה בראשכם בר-ביצוע. אל תחששו להיות יצירתיים, חתונה היא אירוע קסום של פעם בחיים!

בחתונת קונספט, למה לי לבחור “דווקא” באולם האירועים תרין?

במדינת ישראל קיימים אינספור אולמות אירועים. עם זאת, לא כל אולם מסוגל לארח חתונות מיוחדות כגון חתונות קונספט איכותיות ויצירתיות ברמה גבוהה. נשמח להציג בפניכם את נקודות החוזק של אולם האירועים תרין – הן בהיותו אולם מצוין לחתונות מיוחדות/חתונות קונספט בפרט, והן בהיותו אולם אירועים איכותי ומיוחד בכלל. להלן כמה יתרונות חשובים של אולם האירועים תרין:

  • מיקום מרכזי – בחתונות קונספט מסוימות (למשל: חתונות בשישי בצהריים, בהן אולם אירועים קרוב קריטי בעקבות פקקי התנועה וכו’) ובשאר האירועים, תמיד טוב שאולם האירועים יהיה קרוב ונגיש לאורחים. לשמחתכם, אולם האירועים תרין ממוקם במרכז הארץ, בראשון לציון, קרוב מאוד לאזורי התעשייה, המסחר והבילוי.
  • אוכל מצטיין – חתונות קונספט רבות שמות דגש על מאכלים בסגנונות מסוימים, הגשות מיוחדות וכו’. שף אולם האירועים תרין, אמיר דן (יחד עם הצוות המקצועי), יעמדו בסטנדרטים המחמירים ביותר. אנו מתחייבים לחוויה קולינרית יוצאת מן הכלל!
  • מטבחים פתוחים – אם כבר חתונה מיוחדת, עד הסוף. באולם האירועים תרין, חמשת מטבחי השף שלנו פתוחים לראווה! ממש כמו במסעדות האיכותיות בעולם, נשמח להציג למוזמנים את תהליך הכנת המזון – מדובר בחוויה של ממש, שדרוג נוסף וייחודי לחתונת הקונספט שלכם.

מעוניינים בהפקת חתונות מיוחדות? אולם האירועים תרין “כולו שלכם” – אנו נשמח לארח חתונות קונספט מיוחדות.

אירועים עסקיים תרין ראשון לציון

מוכנים לחתונה מיוחדת משלכם? צרו קשר ואחד מנציגינו יחזור אליכם בהקדם

אייקון