חתונה כשרה

אורח החיים המיוחד שלכם לא צריך להוות מכשול כאשר אתם מתכננים את יום החתונה שלכם. כך גם אם אתם מקפידים על כשרות וחשוב לכם שהלוקיישן שתבחרו יעמוד בכל הסטנדרטים שלכם, גם אם הם מחמירים, אין שום סיבה להתפשר. 

אצלנו בתרין רואים ומבינים אתכם, ולכן אנו שמים לעצמנו למטרה לאפשר לכם לקיים חתונה כשרה שעומדת בכל דרישות הכשרות שלכם, ועדיין להבטיח שהתפריט שיוגש ביום החתונה יהיה מושקע, יורכב ממיטב חומרי הגלם, הכשרים כמובן, ישלב בין איכות לבין טעמים מרגשים, ויוכן עבורכם במטבחים פתוחים, כך שתוכלו לראות איך הקסם קורה לנגד עיניכם ממש. 

מוכנים לתפריט גלאט כושר מרגש?

לאנשים רבים יש העדפות קולינריות מיוחדות. ישנם אנשים עם אלרגיות למזון, אחרים בוחרים בתזונה מן הצומח ויש כאלו שמקפידים על כשרות. הרגלי האכילה שלכם לא צריכים להשפיע על תכנון יום החתונה המיוחד, ולכן עליכם לבחור במקום שפתוח וערוך להכיל את כל ההעדפות התזונתיות שלכם, גם אם הן מחמירות. 

בתרין, אנו מאמינים שכל אורח הוא מיוחד. לכן אם תרצו לקיים חתונה גלאט כושר, אנו מיד מתגייסים למטרה ומלווים אתכם שלב אחר שלב. יש לנו חמישה מטבחים פתוחים כך שזו לא בעיה עבורנו כלל, והשף אמיר דן שמנצח על הפן הקולינרי, מוכן לכל אתגר. 

התפריט שלנו עדכני, פורץ דרך ושואב השראה ממטבחים וטכניקות בכל העולם. כל המנות מוכנות במקום, לכן האוכל שיוגש לאורחים שלכם יהיה טרי וחם. ואת כל ההשראה שהשף שלנו ספג וכל הטכניקות שלמד, הוא יביא לידי ביטוי בהרכבת התפריט הכשר למהדרין שלכם. מה שבטוח שהוא לא יהיה משעמם כלל וכלל!

חוויית אירוח יוצאת דופן לחתונה כשרה

אנו רוצים להפוך את החוויה שלכם ליוצאת דופן, בכל רמה. לכן אנו מציעים לכם הרבה יותר מאולם וגן אירועים כשר במרכז, אלא מתחם ששם אתכם ואת הצרכים שלכם במרכז. אם יש לכם דרישות מיוחדות, מלבד האוכל, וחזון מיוחד שתרצו לעמוד בו, אנו נשמח להביא אתכם לידי ביטוי, ולתת הרבה מקום לאופי המיוחד ולאורח החיים שלכם בכל שלבי התכנון. 

אצלנו אתם לא צריכים להתפשר על כלום. אנו שואפים לסטנדרטים גבוהים של שירות, ולכן נתאים את עצמנו אליכם ולצרכים שלכם. אם יש לכם דרישות ספציפיות, אנו יכולים לחשוב על אינספור פתרונות יצירתיים, שיתנו מענה לכל אתגר או מורכבות. האולם שלנו ערוך ומוכן ל- 1,000 איש וניתן להתאים את המתווה שלו לכל צורך או העדפה.

ועכשיו בואו נתמקד בחופה שלכם

החופה שלכם היא הלב של האירוע, הסיבה שכולם התכנסו והרגע בו אתם מתחייבים לעמוד יחד מול כל אתגרי החיים, קבל עם ועדה וכדת משה וישראל. לכן בתרין אנו נותנים לחופה מקום של כבוד. החופה המרחפת שלנו תגרום גם לכם לרחף אל מחוזות רחוקים, ולהרגיש את הקסם והרומנטיקה בכל דרך אפשרית. הנוף הטבעי והמרחבים הפתוחים יהיו הרקע המושלם ליום החתונה שלכם, ויחד עם כל האלמנטים העיצוביים שפזורים סביב, מצפה לכם חוויה בלתי נשכחת וזיכרון שילווה אתכם ואת האורחים שלכם למשך שנים. 

מחפשים מקום עבור חתונה כשרה? אנו בטח לא נעצור אתכם, אלא להיפך, נהפוך כל חלום שלכם למציאות. לפרטים נוספים אודות האפשרויות שעומדות לרשותכם, מוזמנים לתאם אתנו פגישת ייעוץ והיכרות!

 

בואו להתרשם ולבדוק תאריכים זמינים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה

    מוכנים לאירוע מיוחד?
    השאירו פרטים ונחזור אליכם

    דברו איתנו לוואטסאפ שלנו כתבו לנו נווטו אלינו
    אירועים החל מ- 300 איש