חתונה רפורמית

ישנן דרכים שונות לבוא בברית הנישואין, וחלק מהזוגות יבחרו בחתונה בעלת מאפיינים אלטרנטיביים לחתונה הדתית הלכתית, כמו למשל חתונות רפורמיות. זו חתונה דתית בעלת מאפיינים ליברליים יותר, שכן הזרם הרפורמי הוא זרם דתי פלורליסטי ביהדות. זוגות שבוחרים בחתונה רפורמית נהנים מהטוב שבכל העולמות, הודות לשילוב בין המסורת והמאפיינים הדתיים לבין הליברליות והפתיחות.

בתרין מקבלים באהבה את כל ההבדלים בין בני האדם ופתוחים לכל סוגי החתונות, כך שאם אתם מחפשים מקום לחתונה שונה, אנו נשמח להוציא את החזון המיוחד שלכם אל הפועל ולתכנן טקס מרשים, אלגנטי וייחודי.

מה ההבדל בין חתונה רגילה לחתונה רפורמית?

הזרם הרפורמי ידוע בליברליות שלו ובהשקפה השוויונית, לכן את הטקס יכולים לנהל הן רב והן רבה. גם כללי הטקס יהיו שונים, בהשוואה לכללי הטקס הדתי אותו הנכם מכירים, מה שיבוא לידי ביטוי בכתובה ובעת הקידושין עצמם. במהלך הטקס הרפורמי גם הכלה מקדשת את החתן, והכתובה תהיה שוויונית ומודרנית יותר, הזוגות אף יכולים לנסח אותה בעצמם כדי לשקף את הערכים החשובים להם ביותר בשפה שלהם, וללא אזכור כספי או קנייני. כתוצאה מכך הטקס הרפורמי שם את שני בני הזוג במרכז, רואה אותם כשווים, אך מבלי לוותר על המאפיינים הדתיים.

כיצד להתכונן לחתונה כזו?

מכיוון שחתונה רפורמית אינה מהווה תחליף לחתונה האורתודוכסית ההלכתית, זוגות שמעוניינים בסגנון החתונה הרפורמי צריכים להינשא בנישואין אזרחיים או ברבנות ולאחר מכן לערוך טקס רפורמי על מנת שיוכרו כנשואים. כמו כן, מכיוון שהכתובה עוסקת בערכים של אהבה ושיתוף ואינה כוללת אזכורים כספיים או קנייניים, כן מומלץ שהזוגות יערכו ביניהם הסכם ממון או כל סוג של חוזה טרום נישואין אשר יחליף את הכתובה ויסדיר את הזכויות והחובות הכלכליות בין בני הזוג.

חושבים על חתונה רפורמית? כל הסיבות לבחור בתרין

חתונה רפורמית מציעה קונספט מודרני ועדכני לטקס החתונה המסורתי ואם זו הבחירה שלכם, זה רק טבעי לבחור במקום אשר מציע לכם חוויית אירועים חדשנית ואישית בסטנדרט הגבוה ביותר. תרין הוא אולם וגן אירועים בראשון לציון, ששואף ליצור עבורכם חוויה חדשה שעוד לא חוויתם, ולאפשר לכם ליהנות מאירוע ברמה הגבוהה ביותר.

מזמינים אתכם לבחור בתרין מכל הסיבות הנכונות:

 • בזכות השירות – בתרין שמים אתכם במרכז ומעניקים יחס אישי לכל אורח שתזמינו לחגוג אתכם את אהבתכם. בנוסף, הצוות המקצועי אינו מוכן להתפשר על דבר ופועל במרץ כדי לוודא שכל הפרטים הקטנים ישתלבו לכדי אירוע מעורר השראה, תוך שמשאיר לכם המון גמישות בעיצוב המתחם והחופה.
 • בזכות הקולינריה – באולם וגן האירועים מביאים את הסטנדרט של מסעדת שף ישירות לאירוע שלכם עם תפריט מוקפד שמורכב מחומרי גלם האיכותיים והטריים ביותר, ומטבחים פתוחים שמכינים את המנות אל מול עיניהם המשתאות של האורחים ומציעים להם חוויה קולינרית ברמה אחרת.
 • בזכות המיקום – המתחם מעוצב להכיל כמות של 1,000 מוזמנים ומתאים לכל סוגי האירועים, תוך שמעמיד לרשותכם חללי חוץ ופנים מרווחים, המון גמישות בחלוקת החללים, גן מרהיב שמעוצב כמו מדרחוב אירופאי קסום וחופה צפה על פני המים שתדהים את האורחים. והכל – במרכז הארץ!

בתרין עושים את הכל כדי שאתם תוכלו לבטא את האהבה שלכם בכל דרך שתחפצו ומתרגמים את הרצונות שלכם לאירוע אלגנטי, מרשים ועדכני. מעוניינים? מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח להפוך כל חלום למציאות!

בואו להתרשם ולבדוק תאריכים זמינים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה

  מוכנים לאירוע מיוחד?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  דברו איתנו לוואטסאפ שלנו כתבו לנו נווטו אלינו
  אירועים החל מ- 300 איש