חתונה ביום ראשון

עולם החתונות בישראל שופע ברעיונות ואפשרויות שונות, וחתונה, לכשעצמה, יכולה להיות מסיבה בלתי שגרתית או כזו שהיא פשוטה יותר. אפשר לערוך את החתונה בכל מועד שרוצים, אבל אם מחפשים להוזיל עלויות ורוצים ליהנות מיתרונות נוספים, כדאי לשקול אפשרות של חתונה ביום ראשון. נכון, זו בחירה פחות פופולארית, אבל נדמה, ובייחוד לאחרונה, שיותר ויותר זוגות בוחרים בה בזכות כל הטוב שהיא מביאה.

מתכננים להתחתן ותוהים האם נכון וכדאי לסגור על יום ראשון? אם כן, הנה מאמר קצר שיעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ובעיקר גם להבין למה דווקא יום ראשון נמצא, לאחרונה, בראש הרשימה.

למה כדאי להתחתן ביום ראשון?

בחירה בחתונה של יום ראשון מביאה אתה שלל של יתרונות, שיכולים להפוך את היום החשוב בחייכם ליום של חוויה בלתי רגילה, הנאה והתרגשות עצומה. ראשית, הזמינות של האולמות וגני האירועים ביום הזה. קל הרבה יותר למצוא מקומות פנויים לערוך בהם חתונה ביום ראשון, מה שהופך את כל ההיערכות וההתארגנות ליום הגדול הזה להרבה יותר פשוטות וזורמות. הדבר נכון גם לגבי הספקים. בין אם זה הצלם, המאפרת או אפילו הדי-ג’י לחתונה, רבים מהספקים פנויים ביום הזה וישמחו לעמוד לרשותכם ביום החתונה. גם המחירים, בשל הביקוש הנמוך, יורדים בהשוואה לימים אחרים, וזה משמעותי כשמדובר בחתונה עם הוצאות רבות.

אילו יתרונות יש ביום הזה שלא קיימים בימות השבוע האחרים?

לא בכדי, כאמור, חתונה ביום ראשון הפכה לאחרונה לפופולארית הרבה יותר בהשוואה לעבר, וזוגות מבינים שזו אפשרות לא רעה בכלל הודות ליתרונות שהיא מביאה. תוהים מה הם? הנה כמה מהיתרונות הבולטים שיש ליום הזה, שלא קיימים בימות השבוע האחרים:

 1. יותר אנשים מאשרים הגעה – יותר מוזמנים מאשרים לרוב הגעה בחתונות שנערכות בימי ראשון, שכן בתחילת השבוע מרביתנו פנויים, ללא תוכניות מיוחדות ברקע או פעילויות חשובות אחרות.
 2. יותר משתלם משאר ימות השבוע – העלות מול תועלת של חתונת יום ראשון היא אחד היתרונות הבולטים של בחירה ביום הזה. הן אולמות וגני אירועים והן ספקים מכל מיני תחומים מציעים לעתים קרובות הנחות ומחירים אטרקטיביים ליום ראשון. המשמעות בפועל, מבחינתכם, היא ניצול מוצלח יותר של התקציב שלכם והוצאות נמוכות יחסית, על כך מה שכרוך בחתונה.
 3. התנועה זורמת – עם פחות חתונות ואירועים המתקיימים בימי ראשון, התנועה בכבישים זורמת יותר ולאורחים, וגם לכם, קל להגיע אל המקום שבו נערכת החתונה מבלי להיתקע בפקקים בדרך. גם החניות פנויות ולא צריך לבזבז זמן יקר במציאת החניה המושלמת.
 4. קל למצוא מקומות פנויים מבלי להזמין יותר מדי זמן מראש – הביקוש הנמוך לימי ראשון אומר שאתם יכולים למצוא בקלות רבה יותר את המקום המושלם לחתונה שלכם וגם את הספקים המתאימים בהתראה קצרה בהרבה, מה שרלוונטי בעיקר לזוגות ספונטניים שלא רוצים לתכנן את החתונה יותר מדי זמן מראש.
 5. האורחים מגיעים עם הרבה יותר אנרגיות לאחר מנוחת סוף השבוע – לאחר סוף שבוע רגוע, האורחים שלכם יהיו במצב רוח מרומם ומוכנים לחגיגה הגדולה, מה שיבטיח את האווירה המתאימה למסיבה.
 6. אין התנגשות עם תוכניות סוף השבוע – רבים מתחילים את סוף השבוע שלהם כבר ביום חמישי, מה שאומר שהם פחות פנויים לחתונות ביום הזה או לחתונות בשישי. כאשר עורכים חתונה ביום ראשון מציעים לאורחים אירוע ביום שהוא אחרי סוף השבוע, מה שמונע התנגשות עם תוכניות ומבטיח לכם, בסופו של דבר, היענות גדולה יותר של אורחים וחגיגה שמחה במיוחד. 

 

לסיכום, לכו על יום ראשון

חתונה ביום ראשון היא פתרון נכון לא רק מבחינה כלכלית, אלא גם דרך חיובית ומוצלחת להתחיל אתה את השבוע, הן מבחינתכם כזוג, והן מבחינת האורחים שלכם. היתרונות של היום הזה הם רבים: מזמינות טובה יותר של מקומות וספקים ועד תמחור אטרקטיבי יותר, נוכחות גבוהה יותר של מוזמנים וחגיגה אנרגטית, מדובר ביתרונות שקשה להתעלם מהם והם אלה שעושים את החגיגה הזו למוצלחת הרבה יותר, בסופו של דבר.

בואו להתרשם ולבדוק תאריכים זמינים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה

  מוכנים לאירוע מיוחד?
  השאירו פרטים ונחזור אליכם

  דברו איתנו לוואטסאפ שלנו כתבו לנו נווטו אלינו
  אירועים החל מ- 300 איש