רשימה ליום החתונה: כך תדעו שלא פספסתם כלום

תכנון חתונה זו אינה משימה קלה, במיוחד כאשר הזמן אינו עוצר מלכת ועליכם לבצע את כל התכנונים תוך כדי החיים עצמם. לכן זה רק טבעי שיהיו דברים שתשכחו. כדי למנוע זאת, הרשינו לעצמנו לערוך לכם רשימה לחתונה של כל הדברים שזוגות רבים נוטים לשכוח או לא חושבים עליהם מלכתחילה בעת תכנון החתונה, כדי שתהיו כמה שיותר מוכנים.

שלב ראשון של רשימות לחתונה – וודאו שיש לכם תכנית ב’ 

מזג האוויר משחק תפקיד מרכזי בכל חתונה, קיצית או חתונת חורף, סתווית או אביבית, ואינכם רוצים להתחתן בחוץ בעומס חום כבד או כשמזג האוויר סוער. יותר מכך, אולי לא תרצו להיות בפנים כאשר בחוץ כל כך נעים וחמים. לכן כדי שיום החתונה שלכם יהיה מדהים ללא כל קשר למזג האוויר, פשוט כדאי לדאוג לתכנית ב’, גם אם המשמעות היא השקעה נוספת. 

רשימה ליום החתונה – לגזור ולשמור

אל תשכחו את הטבעת!

הטבעת היא גולת הכותרת של האירוע, והסיבה שעבורה כולם התכנסו. לכן וודאו שאינכם שוכחים אותה. אולי אתם מרימים גבה, אבל תתפלאו. עם כל ההמולה לקראת החתונה, הטבעות עשויות להישאר מאחור. לכן הפקידו אותן בידי מישהו אחראי או פשוט הקפידו לזכור לקחת אותן אתכם.  

כתובה וההעתק כתובה

זה אולי מעט פורמלי ולא החלק הכי זוהר בחגיגת הנישואין שלכם, אך המסמך הנ”ל הופך את יום החתונה לרשמי והנו חלק בלתי נפרד מהטקס. מה גם שכתובה חתומה היא הכרחית כאשר רוצים להנפיק תעודת נישואין לאחר החתונה. 

נדרי האהבה שלכם

אם כתבתם נדרי אהבה שתרצו להקריא אחד לשנייה בערב החתונה, וודאו שאתם לוקחים אותם אתכם, או שנתתם אותם לחברים / בני משפחה אחרים כדי שישמרו אותם עד הטקס. סגרו את הפינה הזאת וסמנו עליה וי, כדי שתוכלו לומר לבני הזוג את מילות האהבה המרגשות שלכם. 

האקססוריז 

התכשיטים שתענדו, ההינומה, הקישוטים לשיער, נעליים, הזר, החפתים של החתן, העניבה, השעון וכל האביזרים שמשלימים את הלוק שלכם, ייקחו לשלב הבא את שמלת הכלה או את חליפת החתן ויעזרו לכם להיראות ולהרגיש בדיוק כמו שחלמתם. 

כסף מזומן לטיפים

אם אתם מתכננים להעניק טיפים לספקים השונים בסוף הערב, עליכם להיות ערוכים ומוכנים לכך כבר בתחילת הדרך עם מעטפות מסודרות שכוללות את הטיפ, כך שיהיה לכם נוח לחלק אותו בסוף הערב. היערכות מראש תאפשר לכם גם לכתוב פתק קטן עם מילות תודה. 

פינוקים קטנים שיחזקו אתכם לאורך היום

היום שקודם לערב החתונה הוא יום ארוך ומלא, לכן עליכם לדאוג לעצמכם לנשנושים קטנים, על מנת למנוע נפילת מתחים או רגעים של עצבנות. מומלץ לדאוג לכך שבמקום שבו אתם מתכוננים לחתונה תוגש ארוחה קלה וטעימה, נשנושים או מגשי סנדוויצ’ים. כמו כן תוכלו להביא אתכם מוסיקה ולוודא שהפסקול של היום ינעם לכם ויעלה את מצב הרוח. 

תיק ללילה

אם אינכם מתכוונים לחזור לישון בבית, פשוט ארזו לעצמכם תיק עם בגדי החלפה, ערכת חירום עם כל הדברים שאולי תצטרכו (ערכת תפירה, מטען לטלפון, תיק עזרה ראשונה ועוד), בגדים להחלפה, נעליים נוחות, מסיר איפור וכל הדברים שעשויים לשמש אתכם בסוף היום. 

רשימת הכנות לחתונה -שלב אחרון – אל תשכחו ליהנות!

יום החתונה יחלוף במהירות הבזק, אז וודאו שאתם לוקחים את כל הזמן שבעולם כדי לנצור את הרגע, להעריך את החברים ובני המשפחה שהגיעו לחגוג את האהבה שלכם, ולהודות על המעמד המרגש ועל הזיכרון המיוחד שאתם עומדים לחלוק עם בני זוגכם.  

 

בואו להתרשם ולבדוק תאריכים זמינים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה

    מוכנים לאירוע מיוחד?
    השאירו פרטים ונחזור אליכם

    דברו איתנו לוואטסאפ שלנו כתבו לנו נווטו אלינו
    אירועים החל מ- 300 איש