חתונה חילונית

בעידן המודרני של היום, כאשר הגישה הליברלית תופסת תאוצה ומחליפה את זו, המסורתית וה”נוקשה”, יותר ויותר זוגות בוחרים לציין את האהבה שלהם בתצורת חתונה חילונית, המשלבת פעמים רבות גם אלמנטים מהדת. חתונה שכזו מאפשרת לזוג להתאים את הטקס לאישיות שלהם, לערכים שלהם, וכל זאת – ללא התערבותם של מוסדות הדת (קרי: הרבנות) או כללים מסורתיים כלשהם. בין אם מדובר בטקס אזרחי, טקס רפורמי או כל דרך ייחודית אחרת, חתונה חילונית היא הזדמנות לחגוג את האירוע באופן אישי ומשמעותי יותר.

במה שונה חתונה חילונית מחתונה יהודית מסורתית?

חתונה חילונית אינה שונה באופן מהותי מחתונה רגילה, מסורתית, למעט הטקס עצמו. במקום חופה דתית וברכות מצדו של הרב, הזוג יכול לבחור בטקס המשקף את הערכים והאמונות שלו, מבלי להיות שייך לזרם מסוים. במקרה כזה האפשרויות המוצעות, וגם אלו הנחשבות לפופולאריות, כאמור, הן טקס אזרחי או טקס רפורמי, המשלב מן המסורת היהודית, אך עם גישה ליברלית וחופשית יותר. 

בפועל, טקס החתונה החילונית לא יכלול חופה, לא יכלול את שבע הברכות ואת הקידושין, ובמקום זאת, הזוג יכול לבחור לציין את ה”חופה” על ידי החלפת אמירות אישיות ודרכים נוספות כדי להביע ולהצהיר על האהבה. במקום הרב המסורתי, את הטקס עצמו יכול להנחות אדם קרוב לזוג או מנחה מקצועי וניתן, כמובן, גם לשלב אלמנטים נוספים המגיעים מהתרבות או קשורים לסיפור האישי של כל אחד מבני הזוג.

בחתונה חילונית אין חשיבות לדת (בני הזוג לא חייבים להיות שניהם יהודים, או שניהם בני אותו מין) ואין גם חשיבות לכשרות בהכרח, למשל. הזוג הנישא חופשי מכל הגבלה דתית או מסורתית ויכול לבחור באירוע בהתאם לצרכיו האישיים ורצונותיו. יש חופש מלא לציין את האהבה בדרך הכי אותנטית ומשמעותית שאפשר ללא כפיפות למוסדות כלשהם או כללים מסורתיים מסוימים.

לערוך חתונה חילונית בתרין – הזדמנות לחוויה אחרת

אולם האירועים “תרין” בראשון לציון הוא המקום המושלם לחגוג בו חתונה חילונית, ולמעשה כל חתונה שרוצים. מכיוון שבפועל, לפחות מבחינת האולם, אין הבדל משמעותי בין חתונה יהודית מסורתית, חתונה רגילה, לחתונה חילונית, למעט החופה, האפשרויות הן זהות ונהדרות. האולם הגדול והמרווח, המאופיין בקווים עיצוביים מודרניים, יכול להכיל עד 1,000 מוזמנים ומתאים לאירועים מכל הסוגים. זו יכולה להיות חתונה חילונית אינטימית ומושקעת, או חתונה אזרחית גדולה עם מספר רב מאד של משתתפים, כל זאת בהתאם לבחירתם של החוגגים. 

אטדגי צלמים

אך, מה שהופך את “תרין” למקום ייחודי הוא היחס האישי והמקצועיות של צוות העובדים. צוות “תרין” חי ונושם אירועים, ומחויב להפקה ברמה הגבוהה ביותר. צוות זה לוקח חלק בכל שלב של התהליך, מהתכנון ועד לביצוע המושלם, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר. השירות האישי שמעניק הצוות לכל אורח כאילו היה היחיד באירוע, הופך את החוויה למיוחדת ובלתי נשכחת.

אחד המאפיינים הבולטים של “תרין” הוא המטבח הפתוח, שם אפשר לצפות בשפים המנוסים מכינים את המנות, שיוגשו לאחר מכן לשולחן, כשהן עשויות מחומרי גלם טריים ואיכותיים. התפריט המוקפד והעשיר מציע חוויה קולינרית ברמה של מסעדת שף, ומבטיח שכל אורח ייהנה מארוחה משובחת ומפנקת בעודו נהנה גם מאירוע נהדר, כמו חתונה מרגשת ושמחה. 

לסיכום,

חתונה חילונית מאפשרת לזוג לחגוג את אהבתם בדרך המשקפת את ערכיהם ואישיותם הייחודית, ולא בהכרח באופן מסורתי, כפי שמקובל בדת היהודית. באולם האירועים “תרין” בראשון לציון, תוכלו ליהנות מחוויה חילונית מושלמת, עם טקס אישי ומרגש בדיוק כמו שאתם רוצים ומתכננים, שירות אדיב וליווי צמוד, ארוחה קולינרית משובחת והפקה ברמה הגבוהה ביותר, בהתאמה מלאה לכם ולאורחים שלכם. בין אם אתם מעוניינים בחתונה אזרחית, רפורמית או כל דרך אחרת לציין את האירוע החשוב הזה, “תרין” הוא המקום הנכון לעשות את זה. 

בואו להתרשם ולבדוק תאריכים זמינים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה

    מוכנים לאירוע מיוחד?
    השאירו פרטים ונחזור אליכם

    דברו איתנו לוואטסאפ שלנו כתבו לנו נווטו אלינו
    אירועים החל מ- 300 איש